MČR družstev žen (Brno) 2016

3.-4.12.2016 Mistrovství České republiky družstev žen, rozpis, rozlosování

MČR družstev žen (Brno) 2016

Oddíl sportovní gymnastiky TJ Sokol Brno I z pověření ČGF pořádá ve dnech 3.-4.12.2016 Mistrovství České republiky družstev žen.

Časový rozpis:

pátek 2.12.

16.00 - 18.20 volné rozcvičení – pouze pro povinné sestavy (tréninková tělocvična) kadetky
18.30 - 19.30 závod povinné sestavy (tréninková tělocvična) kadetky

sobota 3.12.

10.00 - 10.45 volný trénink na závodišti pouze I.Liga
10.00 - 10.20 prezence I.Liga
10.30 technická porada I.Liga
10.45 porada rozhodčích I.Liga
10.45 - 11.35 organizované rozcvičení I. Liga
11.45 - 13.30 z á v o d - I. Liga
13.40 vyhlášení výsledků I. Liga
13.45 - 14.10 prezence Extraliga
14.15 technická porada Extraliga
14.30 porada rozhodčích Extraliga
13.45 - 14.30 volný trénink na závodišti pouze Extraliga
14.30 - 15.20 organizované rozcvičení Extraliga
15.30 - 17.00 z á v o d – EXTRALIGA
17.15 vyhlášení výsledků Extraliga
17.30 - 17.50 prezence II.Liga
18.00 technická porada II.Liga
17.30 - 20.00 volný trénink na závodišti II.Liga

neděle 4.12.

07.30 - 08.15 volný trénink na závodišti
08.30 porada rozhodčích II. Liga
08.20 - 09.20 organizované rozcvičení I. sledu - II. Liga v tréninkové hale
09.30 - 11.45 z á v o d I. sledu - II. Liga
10.45 - 11.45 organizované rozcvičení II. sledu - II. Liga v tréninkové hale
12.00 - 14.15 závod II. sledu - II. Liga
14.30 vyhlášení výsledků II.Liga

 

rozpis

Aktuality

Future Cup (Linz - AUT)

26.11.2016 výsledky mezinárodního závodu junioři

Vánoční závod

17.12.2016 žákyně, předzávodní (2006 a mladší)

MČR družstev žen (Brno) 2016

3.-4.12.2016 Mistrovství České republiky družstev žen, rozpis, rozlosování

Sokol GP de Gymnastique Brno 2016

26.11.2016 Výsledky 20.ročníku

Dlouholetá reprezentantka Jana Šikulová

1.10.2016 řekla ANO naše dlouholetá reprezentantka Jana Šikulová svému příteli Zbyňkovi Záhlavovi.

Partneři

   



 

Kalendář akcí




 

 

 

Výsledky / Průběžné / 2016

Future Cup (Linz - AUT)

26.11.2016 výsledky mezinárodního závodu junioři

Sokol GP de Gymnastique Brno 2016

26.11.2016 Výsledky 20.ročníku

Memoriál J.Gajdoše 2016

19.-20.11.2016 mezinárodní závod ve sportovní gymnastice družstev děvčat a chlapců (3+1), výsledky

Přebor JM Kraje (Brno)

17.11.2016 - II.liga, III.liga dívky

Přebor ČOS Finále (Praha)

13.11.2016 mladší žákyně, starší žákyně, juniorky, ženy

Facebook